KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003285
nr 1600 3285
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben, oramad. Olja på duk, 51x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:04:42
100 kr
150 kr